Referencje

Firma 4-Tune IT przeprowadziła naszą firmę przez proces zmiany systemu zarządzania terminarzem medycznym, cyfrową kartą pacjenta oraz pilotowała wdrożenie nowego systemu.(...) Na szczególną uwagę zasługuje zaawansowana technologia oferowanych produktów, będąca jednocześnie intuicyjna i przyjazna użytkownikom.

Firma 4-Tune IT wdrożyła w naszej firmie profesjonalny system zarządzania pracownią protetyczną, dostosowując go do naszych potrzeb(...). Przez cały czas współpraca przebiegała sprawnie i terminowo(...). Współpraca z firmą 4-Tune IT to czysta przyjemność, dlatego serdecznie polecamy jej usługi wszystkim zainteresowanym firmom i instytucjom.

Firma 4-Tune IT, z którą mamy przyjemność współpracować na co dzień, zaoferowała nam indywidualne podejście do naszych potrzeb i profesjonalną obsługę(...). Pracownicy firmy wykazują się pełnym profesjonalizmu zaangażowaniem w wykonywane zadania(...).

Sprawne zarządzanie naszą firmą w warunkach szybkiego wzrostu produkcji nie byłoby możliwe bez systemu informatycznego Protetic4You.(...) Program Protetic4You pozwolił nam zapanować nad prowadzonymi pracami przez ich dokładną rejestrację, podział na etapy, powiązanie z wykonawcami i materiałami.(...)

Firma 4-Tune IT przeprowadziła moją firmę przez proces zmiany systemu do zarządzania laboratorium protetycznym(...). Pracownicy firmy wykazali się przy tym dużą troską o nasze potrzeby(...). Program jest bardzo intuicyjny(...).

Dążąc do wytwarzania produktów o najwyższej jakości, systematycznie inwestujemy we wdrażanie systemów i technologii bazujących na rozwiązaniach wysokiej jakości z zastosowaniem najowszych technologii. Dlatego też wybraliśmy oprogramowanie Protetic4You.

Powierzając firmie 4-Tune IT wdrożenie systemu zarządzania pracownią protetyczną podjęliśmy słuszną decyzję. Spotkaliśmy się z profesjonalnym i partnerskim podejściem.

Niniejszym listem udzielamy firmie 4TUNE referencji za fachowe wdrożenie oprogramowania w naszym laboratorium...