Warto wiedzieć

Zapraszamy do lektury artykułów m.in. na temat nowej ustawy o wyrobach medycznych. Po kliknięciu na poniższe tytuły mogą się Państwo zapoznać z ich fragmentami, a także pobrać ich pełną treść za pośrednictwem formularza. Aby prawidłowo odczytać pliki PDF należy zainstalować program Adobe Reader.

Program Protetic4You wychodząc na przeciw potrzebom osób zarządzających pracownią udostępnia szeroki wachlarz raportów, wśród których wymienić należy: rozliczenie kontrahenta, raport faktur nierozliczonych [...]

Program Protetic4You udostępnia całą paletę wydruków niezbędnych w funkcjonowaniu pracowni protetycznej, m. in. wydruki faktur, rachunków, deklaracji zgodności, instrukcji użytkowania itd. Dokumentacja dostępna w programie jest zgodna z ogólnie przyjętymi standardami. Jednak bardziej wymagający użytkownicy mają dodatkową możliwość stworzenia własnych wydruków w oparciu o istniejące już w programie wzory.

Dzięki zdefiniowanym w programie Protetic4You maksymalnym obciążeniom pracowników możliwa jest kontrola stanu obłożenia pracą oraz zarządzanie efektywnym wykorzystaniem czasu pracy pracowników i działów.

Program Protetic4You na podstawie zarejestrowanego w programie zlecenia umożliwia wydrukowanie kodu kreskowego. Wydrukowany - w postaci naklejki - kod kreskowy jest umieszczany na pracy, która przemieszcza się po działach pracowni.

Firma 4 Tune IT w ramach usługi rozliczenia świadczeń oferuje program zapewniający kompleksowe rozliczanie umów zawartych z NFZ.
Dostarczamy oprogramowanie, które pozwoli na zaoszczędzenie Państwa cennego czasu poprzez wyręczenie Państwa w niewątpliwie uciążliwym obowiązku korzystania ze skomplikowanego systemu do rozliczania.

Moduł daje możliwość zapisania się na wizytę poprzez stronę internetową gabinetu. Pacjent ma możliwość podglądu grafików wybranych lekarzy wraz z ich wolnymi terminami. Dzięki temu pacjent dokonuje rezerwacji terminu wizyty na stronie internetowej gabinetu. Terminarz on-line jest zsynchronizowany z terminarzem w programie Stomatic4You.

Duża konkurencja rynku usług medycznych wymaga od lekarzy stomatologów oraz techników dentystycznych ciągłego unowocześniania swoich gabinetów i pracowni oraz poszukiwania nowych dróg komunikacji między sobą oraz z pacjentami. Celem tych wysiłków jest przede wszystkim skrócenie czasu pozamedycznej obsługi pacjenta oraz zapewnienie jej wysokiej jakości, która przyciągnie i utrzyma pacjenta w danym gabinecie.

Jesteś Technikiem Dentystycznym i chcesz sprostać wymogom nowej Ustawy o wyrobach medycznych? Zapraszamy do lektury podstrony oraz korzystania z naszego oprogramowania. Poniżej znajdują się krótkie opisy pdfów ze szczegółowymi informacjami na...

Artykuł zawiera szczegółowy opis wymogów nakładanych nową ustawą o wyrobach medycznych oraz pokazuje w tym kontekście możliwości zastosowania oprogramowania z rodziny Protetic4You oraz Stomatic4You.  Nowa Ustawa o wyrobach medycznych nałożyła...

Artykuł zawiera opis nowatorskich możliwości komunikacji między oprogramowaniem dla Pracowni Protetycznych a oprogramowaniem dla Gabinetów Stomatologicznych. Duża konkurencja na rynku usług medycznych wymaga od lekarzy stomatologów oraz...