Warto wiedzieć

Edytor wydruków

Program Protetic4You udostępnia całą paletę wydruków niezbędnych w funkcjonowaniu pracowni protetycznej, m. in. wydruki faktur, rachunków, deklaracji zgodności, instrukcji użytkowania itd. Dokumentacja dostępna w programie jest zgodna z ogólnie przyjętymi standardami. Jednak bardziej wymagający użytkownicy mają dodatkową możliwość stworzenia własnych wydruków w oparciu o istniejące już w programie wzory. Taką możliwość daje specjalnie udostępniony moduł Edytora wydruków.

Dzięki Edytorowi wydruków przygotujemy własne wzory takich dokumentów jak faktura, deklaracja zgodności, instrukcja użytkowania, gwarancja czy zlecenie protetyczne. Moduł ten wyposażony jest w podstawowe funkcje znane z typowych programów do edycji tekstów, pozwalające na zmianę m.in. wielkości czcionki, jej stylu i rodzaju, wyjustowanie tekstu czy zmianę rozmiaru strony. Dodatkowo Edytor wydruków zawiera listę tagów, czyli znaczników odnoszących się do elementów zmiennych (np. nazwa kontrahenta, NIP, adres) dzięki czemu sami możemy zadecydować o rozmieszczeniu tych treści na stronie.

 Edytor wydruków Protetic4You


W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego 797-185-275 bądź mailowego k.galik@4tune.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego działanie Edytora wydruków: https://youtu.be/tkKudLLBlkI.