Warto wiedzieć

Nowa ustawa o wyrobach medycznych a oprogramowanie dla laboratoriów protetycznych i gabinetów stomatologicznych

Artykuł zawiera szczegółowe informacje na temat wymogów, jakie nakłada na techników dentystycznych i ich pracownie nowa ustawa o wyrobach medycznych w zakresie zgłoszenia do URPL oraz wytwarzania dokumentacji związanej z pracami protetycznymi.

Nowa Ustawa o wyrobach medycznych nałożyła na laboratoria protetyczne obowiązek wytwarzania obszernej dokumentacji, co jest czynnością koszto- a przede wszystkim czasochłonną. Oprogramowanie z rodziny Protetic4You znacznie ten proces skraca i ułatwia, a przy tym pozwala sprawnie zarządzać laboratorium. Raz wprowadzone dane mogą być wielokrotnie wykorzystywane w bieżącej działalności, gwarantując wysoką jakość obsługi pacjentów zarówno w kontekście wymogów prawa, jak i biznesowych związanych z koniecznością zdobywania przewagi konkurencyjnej na rynku usług medycznych. Już wkrótce na rynku dostępne będzie połączone on-line programu Protetic4You z oprogramowaniem dla Stomatologów – Stomatic4You.

Pobierz pełny artykuł

Zachęcamy do pobrania pełnej wersji artykułu!

Aby pobrać artykuł w formacie PDF, należy wypełnić formularz. Wysyłając dane osobowe za jego pośrednictwem, wyrażasz zgodę na przesłanie oferty handlowej.

Pobierz pełny artykuł

* Pole wymagane

Nasi konsultanci

osoba.jpg

797 185 275
500 386 864
marketing@4tune.pl