Medic4You – nowoczesny program dla gabinetów i placówek medycznych

Podstawowe informacje o programie:

Medic4You to nowoczesny program komputerowy zgodny z EDM, który kompleksowo wspiera pracę gabinetów oraz placówek medycznych. Jest on maksymalnie przyjazny dla użytkowników, ergonomiczny, odpowiada specyfice potrzeb i przyzwyczajeń lekarzy oraz wspierającemu ich pracę personelowi (recepcjonistki, asystentki). Logika programu skupia się wokół Karty pacjenta, umożliwiając prowadzenie pełnej dokumentacji medycznej w wersji elektronicznej. Wprowadzone do niej dane umożliwią rozliczanie lekarzy i pacjentów oraz planowanie prac w gabinecie. Ponadto program daje możliwość wystawiania e-recept, prowadzone są również prace nad e-skierowaniami i e-zwolnieniami.

Ponadto oprogramowanie daje:

 1. właścicielom gabinetów: możliwość dostępu do aktualnych danych na temat stanu prowadzonych prac, przebiegu wizyt, efektywności pracowników i wykorzystywanego sprzętu, wprowadzenie programów lojalnościowych dla pacjentów,
 2. lekarzom: możliwość bieżącego śledzenia własnego harmonogramu wizyt, ponieważ w programie istnieje możliwość jego przesyłania na urządzenia mobilne (np. smartfony),
 3. recepcjonistom: możliwość przypominania pacjentom smsowo lub mailowo o zbliżającej się wizycie,
 4. pacjentom: możliwość rezerwowania wizyt przez Internet.
 5. Najważniesze funkcjonalności programu:

  1. Terminarz – niezwykle przejrzyste i funkcjonalne narzędzie pozwalające zapisywać pacjentów na wizyty. Kalendarz umożliwia szybkie wyszukiwanie wolnych terminów wizyt, wysłanie smsowych bądź mailowych przypomnień o zbliżającej się wizycie, zapisanie pacjenta do kolejki oczekujących na wizytę.
  2. Terminarz on-line – chcąc zapisać się na wizytę pacjent ma możliwość podglądu grafików wybranych lekarzy wraz z ich wolnymi terminami. Dzięki temu nie ruszając się z domu pacjent dokonuje rezerwacji terminu wizyty na stronie internetowej gabinetu.
  3. E-Recpta – moduł, który umożliwa podołączenie się do Systemu P1 i wystawianie e-recept. Wystawione recepty można podejrzeć w historii każdego pacjenta.
  4. Powiadomienia SMS - moduł pozwala na wysyłanie wiadomości SMS do pacjentów z informacjami o umówionej wizycie, promocjach, zbliżającym się badaniu okresowym.
  5. Edytor wydruków – rozwiązanie jest analogiczne do powszechnie znanych edytorów tekstu i tak jak one pozwala w intuicyjny sposób formatować dowolne wydruki, tworzyć ich wzory oraz podpinać je pod dowolne zakładki programu. Dotyczy to: skierowań, oświadczeń pacjentów, zaświadczeń lekarskich, zgód na leczenie, itp. Nagłówki i stopki wydruków są każdorazowo uzupełniane o nazwę i logo gabinetu.
  6. Rozliczenie lekarzy– moduł umożliwia rozliczenie lekarzy za zrealizowane przez nich wizyty. Ponadto w programie możliwy jest podgląd wszystkich płatności uregulowanych i zaległych. Dodatkowo możliwe jest prowadzenie zaawansowanego rozliczenia z wykorzystaniem rejestrow i raportów kasowych.
  7. Rozliczanie pacjentów – moduł pozwala rozliczyć wizyty opłacane przez pacjenta oraz wizyty, których koszt pokrywany jest przez ubezpieczalnie.
  8. Zarzadzanie klinikami wielooddziałowymi – moduł pozwala zarządzać gabinetami w różnych lokalizacjach. Dzięki wspólnej, synchronizowanej na bieżąco bazie danych właściciel kliniki ma pełen wgląd w efektywności pracy poszczególnych gabinetów i lekarzy oraz wykorzystanie posiadanego sprzętu stomatologicznego. Wspólna baza klientów pozwala na prowadzenie systemowej polityki lojalnościowej i marketingowej.
  9. Zarządzanie uprawnieniami – narzędzie pozwalające w prosty i przejrzysty sposób skonfigurować uprawnienia dla użytkowników programu. Możemy samodzielnie podzielić użytkowników na grupy (lekarze, recepcja, księgowość, itp.), a następnie dla każdej z nich wybrać do jakich modułów, funkcjonalności w programie mają posiadać dostęp.
  10. Raporty – moduł zawierający szereg raportów przydatnych w pracy każdego gabinetu czy placówki medycznej. Program pozwala wyświetlić m. in. statystykę wykonywanych prac przez lekarza, zestawienie czasu pracy, rozliczenie szczegółowe lekarza, statystykę płatności, itp.

Formularz zamówienia wersji demo programu Medic4You

Zachęcamy do pobrania wersji demo programu dla gabientów i placówek medycznych!

Aby pobrać wersję demo programu Medic4You prosimy wypełnić poniższe dane. Konieczne jest podanie prawidłowego adresu e-mail, na który zostanie przesłany link umożliwiający instalację programu.

Formularz zamówienia wersji demo programu

* Pole wymagane

Formularz kontaktowy

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do przesłania nam wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

* Pole wymagane


Nasi konsultanci:

osoba.jpg

797 185 275
500 386 864
marketing@4tune.pl