Oprogramowanie dla gabinetu stomatologicznego

Podstawowe informacje o programie:

Oddajemy w Państwa ręce oprogramowanie dla lekarzy stomatologów, które umożliwia nie tylko sprawne zarządzanie gabinetem stomatologicznym, ale również połączenie on-line z pracowniami protetycznymi, wprowadzając Państwa tym samym w nową erę współpracy na linii gabinety-pracowanie. W praktyce oznacza to możliwość przesyłania Zlecenia protetycznego z programu gabinetu do programu pracowni w czasie rzeczywistym.

Logika programu skupiona jest wokół Karty pacjenta. Dane do niej wprowadzone umożliwią rozliczanie lekarzy i pacjentów oraz planowanie prac w Gabinecie.

Ponadto oprogramowanie daje:

  1. właścicielom gabinetów: możliwość dostępu do aktualnych danych na temat stanu prowadzonych prac, przebiegu wizyt, efektywności pracowników i wykorzystywanego sprzętu, wprowadzenie programów lojalnościowych dla pacjentów,
  2. lekarzom stomatologom: możliwość bieżącego śledzenia własnego harmonogramu wizyt, ponieważ w programie będzie istniała możliwość jego przesyłania na urządzenia mobilne (np. smart phony),
  3. recepcjonistom: możliwość przypominania pacjentom smsowo lub mailowo o zbliżającej się wizycie,
  4. pacjentom: możliwość rezerwowania wizyt przez Internet.
  5. Dodatkowo program Stomatic4You zintegrowany jest z programem przeznczonym do zarządzania pracowniami protetycznymi Protetic4You. Dzięki temu gabinet stomatologiczny może zlecać prace zaprzyjaźnionej pracowni bezpośrednio za pośrednictwem naszego programu. Wiecej informacji o programie Protetic4You na stronie: Oprogramowanie dla protetyków | Program protetyk .

Najważniejsze funkcjonalności programu to:

Szczegółowa charakterystyka najważniejszych funkcjonalności – pobierz pdf

Przekonaj się sam!

Formularz kontaktowy

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do przesłania nam wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

* Pole wymagane

Nasi konsultanci

osoba.jpg

797 185 275
500 386 864
marketing@4tune.pl