Oprogramowanie dla protetyków | Program protetyk

Podstawowe informacje o programie:

Program przeznaczony do sprawnego zarządzania dużymi pracowniami, które stawiają na szybką i sprawną obsługę klienta. Pełna wersja Protetic4You stanowi zbiór informacji na temat tego, co dzieje się w danej pracowni, jakie prace są aktualnie wykonywane, na jakim są etapie, jakie można zaplanować, biorąc pod uwagę dostępne zasoby. Jest to możliwe, dzięki modułowi Kody kreskowe - wszystkie wchodzące do Pracowni prace są oznaczane drukowanym kodem, który po odczytaniu pozwala sprawnie wyszukać pracę, wyświetlić jej kartę wraz ze szczegółowymi informacjami na temat produktów, terminów, etapów i towarów, oraz osób ją wykonujących.

Ponadto program umożliwia sprawną kontrolę rozliczeń z pracownikami oraz współpracującymi gabinetami. Lista zleceń protetycznych daje szerokie możliwości raportowania i wyszukiwania danych, które dodatkowo rozbudowane są w module Business Intelligence.

Można w nim generować wiele raportów, m.in.:

  1. roczne, kwartalne, miesięczne obroty pracowni oraz poszczególnych gabinetów,
  2. zlecenia gabinetów wraz z informacją o etapie, na jakim się znajdują prace zrealizowane przez technika w danym okresie,
  3. obrót wypracowany przez technika.
  4. Dodatkowo program Protetic4You zintegrowany jest z programem Stomatic4You dla gabinetów stomatologicznych. Dzięki temu istnieje możliwość szybkiej i łatwej wymiany informacji pomiędzy gabinetem a pracownią- zlecane przez gabinet prace wysyłane z programu Stomatic4You trafiają bezpośrednio na listę zleceń w programie Protetic4You. Więcej informacji o programie Stomatic4You na stronie: Oprogramowanie dla gabinetu stomatologicznego .

    Umożliwia PEŁNĄ kontrolę nad tym, co dzieje się w ich pracowni.

    Szczegółowa charakterystyka najważniejszych funkcjonalności – pobierz pdf

Formularz kontaktowy

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do przesłania nam wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

* Pole wymagane

Nasi konsultanci

osoba.jpg

797 185 275
500 386 864
marketing@4tune.pl