O nas

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania do zarządzania pracowniami protetycznymi oraz gabinetami stomatologicznymi. W naszej ofercie znajduje się również profesjonalne oprogramowanie CRM, wykorzystywane do zarządzania relacjami z klientami, głównie w firmach handlowych i usługowych. Ponadto oferujemy kompleksową obsługę informatyczną oraz doradztwo w zakresie podnoszenia efektywności i optymalizacji procesów biznesowych poprzez zastosowanie odpowiedniego wsparcia informatycznego w bieżącej działalności.

Nasze oprogramowanie uwzględnia najlepsze praktyki branż, dla których jest dedykowane. Powstawało i jest rozwijane przy ścisłej współpracy z laboratoriami protetycznymi, gabinetami stomatologicznymi oraz dostawcami materiałów. Przy tworzeniu programów skoncentrowaliśmy się na wykreowaniu maksymalnie przyjaznego i intuicyjnego w obsłudze interfejsu dla docelowej grupy odbiorców.

W codziennej pracy wykorzystujemy innowacyjne, wirtualne metodyki wdrożenia i utrzymania własnych produktów informatycznych, co pozwala z sukcesem łączyć niskie koszty szkoleń i prac wdrożeniowych z gwarantowaną wysoką jakością obsługi klienta. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klientów z oferowanych usług zapewnianie im wsparcia, kiedy tylko tego potrzebują.

Nasi konsultanci

osoba.jpg

797 185 275
500 386 864
marketing@4tune.pl